| xesusn a întrebat:

De ce cand caut o persoana pe facebook si stiu ca ea are cont nu-mi apare nici coperta nici poza sa de profil.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GodLight a răspuns:

Poate te-a blocat...sau are vreo setare ca sa nu-i vezi pozele.

| xesusn explică (pentru GodLight):

Daca m-ar fi blocat nu l-as fi gasit deloc ca stiu cum e la blocat

4 răspunsuri:
| GodLight a răspuns:

Atunci sigur are o setare altceva nu stiu.

| xesusn explică (pentru GodLight):

Ok am inteles dar cand ma uit pe profil vad ca la poza de profl apare setarea prietenii prieteniilor lui si eu am cativa prieteni in comuni.

| MariaGeorgiana92 a răspuns:

Il poti gasi si daca te-a blocat, dar iti apare continut indisponibil cand dai click pe profilul lui.