| CrazYKid0 a întrebat:

Http://i.imgur.com/04Pkc.png

Spuneti-mi ce v-a iesit >:

83 răspunsuri:
| CrazYKid0 explică:

Am vazut faze d'astea pe net si m-am gandit sa-mi fac una singurawinking

Răspuns utilizator avertizat
| IIIx333III a răspuns:

Am omorat ursuletul ce mi-a violat caprele pentru ca sunt geloasa. rolling on the floor

| smile20000 a răspuns:

Am impuscat un biscuite oreo pentru ca sunt dezbracata

| TheShade a răspuns:

M-am culcat cu o rata pentru ca nu stiam ce sa fac.

| SMaricel a răspuns:

Am injurat profesoara de fizica pentru ca nu stiam ce sa fac!laughing

| NoGames a răspuns:

Am fost violat de Hanna Prostana pentru ca eram dezbracat...laughing
Ce era sa faca biata fata daca m-a gasit asa? laughing) Da` tot o dau in judecata...waiting...

| NoGames a răspuns:

Ce tare i-a iesit profei de romana!
"Am omorat pe Hanna Prostana pentru ca mi-a oferit cineva 1 000 000 dolari" pai asa mai merge...devil

| Inutza0102 a răspuns:

Am impuscat un gangster pentru ca sunt emo straight face

| Progeniturã a răspuns:

M-am înnecat cu Bruno Marș pentru ca sunt drogata.

| Razvan94 a răspuns:

Am mancat PedoBear pentru ca nu stiam ce sa fac oO rolling on the floor

| georgyana98georgy a răspuns:

Am injurat vecinul meu pervers pentru ca asa mi-au spus vocilelaughing

| Criissuu a răspuns:

M`am inecat cu un gangster pentru ca imi urasc familia.hee hee

| decesuntaici a răspuns:

@Wilder sal wilder eu m-am inecat cu Hanna Prostana pentru ca asa fac

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

M'am saturaaaaaaaaaaaaat de prostiile astea pentru ca toti le posteaaza! auch!

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Te odio.
i hate u.
ненавижу тебя.
te urasc.
ti'o mai zic in 20 de limbi daca vrei, insa incetaaaaaaaati!

chiar nu intelegeti ca faza e veche si plictisitoare deja?!

pfff...

| ๓itนpitน a răspuns:

M-am culcat cu profesoara de fizica pentru ca asa fac LOL

| mikkaella a răspuns:

Am impuscat un nija pentru ca sunt geloasalaughing)laughing)rolling on the floor

| BeByTzZa a răspuns:

M-am culcat cu ursuletul ce mi-a violat caprele pentru ca nu ma pot controla.rolling on the floor)

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Am fost violata de Mo pentru ca nu ma pot controla

| AndreeaAnd a răspuns:

Am injurat un cresator pentru ca asa mi-au spus vocile

| ASimpleUser a răspuns:

Am om morat bedo bear pentru ca asa fac

| ArT_2528 a răspuns:

Am omorat o rata pentru ca sunt emo laughing

| BlackCatGirl a răspuns:

M-am inecat cu vecinul meu pervez pentru ca sunt emo laughing
Intrebari din astea au mai fost puse de multe ori straight face

| usdhudshcdushuds a răspuns:

Am impuscat un ambalaj de bomboana pentru. ca am fost geloasa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am rupt sunienul unui politist de la Mr.Saxobeat pentru ca cineva mi-a oferit 1 000 000 de dolari.
Lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat x la pagina pentru ca asta e cea mai fumata faza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am rupt sutienul unei profesoare de fizică pentru că eram dezbrăcat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL, Am fost violat de foca pentru ca sunt emo laughing)))

| soraGrime a răspuns:

Am omorat un pistol pentru ca eram drogata...
Vag.