| CrazYKid0 a întrebat:

Http://i.imgur.com/04Pkc.png

Spuneti-mi ce v-a iesit >:

83 răspunsuri:
| Annalina99 a răspuns:

Am injurat cainele meu pentru ca sunt emo

| XxAlexandruxX a răspuns:

Mam culcat cu un ambalaj de bomboana pentru-ca asa fac

| Melindutza a răspuns:

"Am mancat tatal meu pentru ca asa fac" rolling on the floor

| Dιєиυтzα a răspuns:

Am injurat un marker permanent pentru ca mi-au spus vocile. laughing

| psiHopixia a răspuns:

Am mancat Hanna Prostana pentru ca asa mi'au spus vocile!hee hee

| WorkinForThis a răspuns:

Salut CrazYKid0 mie mi-a iesit: i-am facut streaptrise un(ui) boschetar pentru ca asa fac

| Pufo a răspuns:

M-am culcat cu un politist de la mr. Saxobeat pentru ca mi-a oferit cineva 1000000 de dolari laughing

| DewLoWoofy a răspuns:

M'am innecat cu Mickey Mouse Pentru ca eram drogata big grin

| RukkyRukkya a răspuns:

Am mancat Gaystin Biberon pentru. ca nu stiam ce sa faclaughing

| lovepiink a răspuns:

Am chiloti cu Mo pentru ca asa mi-au spus vocile.

| FloriiHoran a răspuns:

Am omorat o capra pentru ca sunt geloasa.batting eyelashes laughing

| TeddyMaria a răspuns:

Am injurat cainele meu pentru ca sunt emo happy

| inna1995 a răspuns:

Am injurat un politist de la mr. saxobeat pentru ca imi urasc familia rolling on the floor

| Piikachu a răspuns:

Am injurat un boschetar pentru ca eram dezbracat

| floriilegale a răspuns:

M-am culcat cu inna gaina ptc nu nustiam ce sa fac

| aLeGZandeR a răspuns:

Am facut striptease unei agrafe fiindca asa fac.
w00t =)

| aishastefi8_7644 a răspuns:

Iam ffacut streaptise frofesoarei de fizica pentru ca mia oferit cineva 1 000 000 de dolari laughinglaughinglaughinglaughing

| Elizabeth_9546 a răspuns:

Am injurat pentru. ca imi urasc familia un ninjalaughing

| lollypop_3471 a răspuns:

Am mancat o mitraliera de la CS pentru ca sunt emo.

| Bibiii97 a răspuns:

Am injurat un boschetar pentru ca sunt paranoicarolling on the floor)laughing)

| dana2001 a răspuns:

Ceva de genul asta : http://www.vide.ro/videos/24/riva :))

| LovelySmileeee a răspuns:

Am injurat profesoara de fizica pentru ca eram drogata. rolling on the floor

| Anonim_3130 a răspuns:

Am injurat un politist de la M.r saxobeat pentru ca nu ma pot controlalaughing pff ce se potrivestelaughing