| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Http://i.imgur.com/HskV1p1.png
A doua parte din poveste.

10 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Umm...ma simt trist.laughing
Si ciudat.Si sarac.Si trist.Si ciudat.Si naspa.Si trist.Si miscat.A, sa nu uit, ma simt trist. laughing
Ps:Imi place, ai talent.

Copilul e fata sau baiat? Ce nume ii puneti? Verutza stie?

| єχcєєℓ a răspuns:

Ce emoționant! Chiar m-ai făcut să plângsad
Toate personajele sunt bine puse la punct.Acest mic sătuc, așa cum e el are și partea lui bună. Toată lumea este egală. Nimeni nu e mai presus sau mai josnic.
Sper ca totul să se termine cu bine!happy

| єχcєєℓ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu și-a dat nimeni seama că eram sarcastic?

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru єχcєєℓ):

Da totusi, nea exceel, iti place?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Ați transformat T/A într-o telenovelă. Dacă eu glumeam cu cineva.v-ați făcut un obicei să vă luați după mine.Chiar și tu care aveai rubrica de știri nu mai eși originală. Toooți cu exceel în sus exceel în jos exceel e sexy și bla bla bla.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru єχcєєℓ):

Si nu-ti place sa fii vedeta? Deci sa ma reapuc de stiri? Ok...

| ww2Totenkopf a răspuns:

Tare!

| mia100??????? a răspuns:

Eu cand apar?