| xXxDropsBoyXxXLăvMeee a întrebat:

Iata si a doua parte din vampiri vs TPU http://i.imgur.com/l3Gj7.png

14 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

...Ba da iti zicem... daca nu ne place de ce sa mai faci?

| xXxDropsBoyXxXLăvMeee explică (pentru ɔɐıɔ):

Auzi nu conteaza parerea voastra ok? conteaza ce cred eu...si mie imi place
ceaw

| MadnessCaffe a răspuns (pentru xXxDropsBoyXxXLăvMeee):

Eu de obicei nu ma bag la comicuri, dar aici propozitia ta nu a avut sens.

Daca nu conteaza parerea noastra si conteaza ce crezi tu, atunci de ce mai postezi? Tine-l pentru tine daca numai parerea ta conteaza. Eu stiu ca un comic e postat pentru a fi apreciat, criticat de altii.

| dadasssssssss a răspuns:

Mie mi se pare destul de bun (nu zic asta ca sunt personaj) da uitati-va si voi cate comicuri sunt la Comics sau faptul ca el e "mare expert comicar". Lasati-l impace daca nu va place, atunci faceti voi comicuri si radeti de ele intr-un colt al camerei.
Mai exerseaza putin si o sa-ti iasa.
(nu sunt pupincurist si nu vreau funda)

| dadasssssssss a răspuns (pentru dadasssssssss):

Am uitat sa-ti spun ceva...subtiaza liniile de la conturul personajelor si fa textul mai usor de inteles ca la unele parti nici eu n-am inteles. OK?winking

| 84738493 a răspuns (pentru dadasssssssss):

Mda...De acord..."Dati-as foc la palarie rolling on the floor".Lol. Oare pe asta de unde`a scos`o?

| AnneBre a răspuns:

1. faci liniile prea groase
2. nici nu ai scris numele la majoritatea utilizatorilor
3.comicul e oribil!

| lalalalallll a răspuns:

Să nu mai faci

| xXxDropsBoyXxXLăvMeee explică (pentru lalalalallll):

Nu mi zici tu ce sa mai fac si ce sa nu mai fac ok:]]?

| Bitzy a răspuns:

Nu vreau sa para...Dar sincer nu am inteles nimic! Si totusi...ideeea e cevahappy

| Anneh a răspuns:

Este cat de cat ceva...happy
As fi curioasa sa vad si urmatoare partewinking

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Tare, bv esti bun.

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Stupid laughing

| Alex4LighT a răspuns:

Auzi,nu o sa imi dau cu parerea la comic insa daca nu conteaza ce zicem noi, de ce ai postat comicul?winking.