| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Mno, aveam ceva fani la povestea "Provincia T/A". O reiau! Ok, dar de la partea a doua, deoarece a treia nu prea mi-a iesit.
http://i.imgur.com/aIxdFze.png
http://i.imgur.com/HskV1p1.png

Vreau sa va intreb daca va place povestea. Bless, stiu ca tie nu iti place fiindca te intristeaza saracia ta. Expert, stiu ca tie iti place deoarece esti mai bogat ca noi si esti politist.
P.S: Admin, lasa intrebarea te rog aici deoarece e vorba de membrii T/A. Multumesc!

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ce imaginație bogată.

| robijam a răspuns:

Hmm... Gut. E mai buna ca povestea povestilor de creanga.

| єχcєєℓ a răspuns:

Băi zicea bine Blesslaughing
Mă simt sărac și amârâtlaughingDar chiar mă simt săraclaughingȘi cum naiba 3 copchii Smaili?

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru єχcєєℓ):

3! Mai bine economiseai ceva si luai si tu un pachet de Durex laughing

| Ashadow a răspuns:

Hm..."Provincia T/A"...dope n-am auzit niciodata de ea.

| suităr a răspuns:

Mă pui si pe mine? Pot fi vaduva smug

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Cred că nu-i va plăcea lui Unica, de data asta laughing

| W3R4 a răspuns:

Nice...

| ww2Totenkopf a răspuns:

Nu sunt politist, sunt din ``waffen-ss``.

| αɴι28 a răspuns:

Deci pune-ma si pe mine.Stii deja cu cine ma pui.