| Polaris a întrebat:

Http://i.imgur.com/LIiuT87.png
Aș fi vrut să vă las să așteptați mai mult, da' n-am avut eu răbdare. Mai multe cadre în timp record. Mă doare mâna.
Denumiți voi seria de comicsuri.
Prima parte: http://www.tpu.ro/......cu-paintu/

26 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Chiar ar trebui sa continue desenul asta....CN si-a batut joc de el in ultimul hal.

| Polaris explică (pentru Apache):

Mi-am descărcat toate 4 sezoanele și le-am devorat în câteva zile. Înțeleg că anul ăsta vor să facă finalul, un film de lung metraj.

| Apache a răspuns (pentru Polaris):

Am auzit si eu.
Sincer Cn a facut asa cu majoritatea programelor pe care le-au avut.
In mijlocul sezonului proiectul e anulat iar un episod care sa inchida seria sau un.lung metraj nu vine niciodata.
Pacat...

| AikkoxD a răspuns:

Dacă îi dau seminţe, mă va transforma în muscă?

| MaliciousDeath a răspuns:

Ce freaza misto mi-ai tras. Zici ca-i facuta cu un ciob.
De unde inspiratia, daca imi este permis sa va intreb, bunule samurai?

| Polaris explică (pentru MaliciousDeath):

Prea multe desene animate.

Răspuns utilizator avertizat
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Stii ceva?
*face pe cirticul*
Nu imi plac comicurile tale.
Le iubesc!
Frate, am ras cu durere cand l-am vazut pe Jimmy!rolling on the floor

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu mai pot frate, nu mai pot!
Mai fa, nu te lasa!
De mult nu am mai ras asa, de mult!rolling on the floor

| Ashadow a răspuns:

laughing foarte genial

| Fridăm a răspuns:

Am şi eu o întrebare, Aku.
- De câte tuburi de Colgate ai nevoie să'ţi întreţii dantura? thinking

| Polaris explică (pentru Fridăm):

Țțțțțșșșșș.
*bzzz*

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Ma, mai baga-ma pdata si mai baga-l si pe Smiley. Esti super, ce sa mai!

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Nu ma mai pot opri din a ma uita la prima parte cu le mua si le Smiley cu: Si-amu sa va cant o piesa din lalalalalalalalalalala

| TheKillerOfKillers a răspuns:

E foarte tare! Poti sa ma bagi si pe mine in comic?

Răspuns utilizator avertizat
| GiAnca a răspuns:

Vreau si eu acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| AleXisAleXis a răspuns:

Ms ca m`ai bagat si pe mine laughing
Bzzz
Fain, continua sa faci.

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Genial.Macar mai bagat si pe mine intr-o parte.big grin

| Radeas1 a răspuns:

. Imi place comicul.
E destul de amuzant si e foarte rătăcit. A, şi eu mă uit la Samurai Jack, adică mă uitam, că acum nu prea văd să mai fie. Oricum, singurul lucru pe care mi-l dă acest comic este amuzamentul. Aştept partea a treia.

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Amazing,just amazing

| Rockerrockin a răspuns:

Geeeemial!

| JustPaly a răspuns:

Esti foarte tare frate ma inteleggi creau sa te ajut la comicuri vreau sa fim bogati o sa le vindem comicurile astea

| TheGenius a răspuns:

Prea tare laughing