| CannbalCorpse a întrebat:

Http://oi47.tinypic.com/e9yxqw.jpg

Scuzati calitatea comicului, nu am putut face treaba buna in doar 5 minute.

19 răspunsuri:
| Puţifer a răspuns:

Orice comic e amuzant, de unde si numele de '' comic '', insa al tau nu se-ncadreaza in aceasta categorie.
Ps: Se pare ca esti bobocel... La t/a e asa ceva de cand s-a nascut Catalin Botezatu'.

| GabiiHaș a răspuns:

Chuck Norris sigur s-ar fi suparat cand ar fi citit ca i-ati furat cartofii.

| GroparuVesel a răspuns:

Asa,si intrebarea?big grin
Doar asa...ca sa stie si Groparul ce iti raspunde.

| Ashadow a răspuns:

laughing mentu' mentu' amuzamentu' scuza calitatea

| CannbalCorpse explică (pentru Ashadow):

Asta nu e comic pentru amuzament si un cartof si'ar fi dat seama de asta.

| Ashadow a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Oricum o fi pe mine ma amuza pentru ca nici cei care se plang nu vin cu intrebari mai bune. Si apropo suna aiurea"nu e comic pentru amuzament"

| valentingb a răspuns:

Da,ai dreptate. Stii ce era cu adevarat frumos? Sa pui chestii reale, printscreen. E destul de comic. E mai mult un oximoronhappy

| W3R4 a răspuns:

True story.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac cartofii.

| CannbalCorpse explică (pentru anonim_4396):

Prajiti sau piure?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Cat mai prajiti.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

Si mie

| mola a răspuns:

Da.

| Urpaniel a răspuns:

Atunci de ce l-ai făcut în 5 minute? Te-ai gândit că mai bine faci un comic jalnic decăt să scrii pur şi simplu ce vrei, nu?
Ai grijă de ce categorii de oameni faci mişto, aparent nu eşti nici tu departe de ei.

Răspuns utilizator avertizat
| ImiPlacCartofii a răspuns:

M-aii trolaaaaaaaaaaat big grin

| CannbalCorpse explică (pentru ImiPlacCartofii):

Doamne, nu stiam ca exista cineva cu numele asta rolling on the floor))

| ImiPlacCartofii a răspuns (pentru CannbalCorpse):

rolling on the floor)))))

| DeadlyXd a răspuns:

Foarte interesant.