| vasy0693 a întrebat:

Am Windows 7 si nu inteleg de ce jocul Stubbs The Zombie imi ruleaza in felul acesta:

http://tinypic.com/player.php?v=102t2cx&s=5

Am incercat si run as administrator si troubleshoot compatibility, dar nimic.
Scuzati calitatea imaginii, stiu ca este proasta, dar nu am ce sa fac. Mersi de ajutor

1 răspuns:
| DarkFlash081 a răspuns:

Se poate sa fie de la placa video la fel am patit-o si eu cu multe alte jocuri pana mi-am loat placa video mai noua acum nu am nicio problema bft. Terog imi dai funda?