| Abigaile a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi am avut mancarimi in zona intima mama epilat si au trecut acum iarasi m-am epilat degeaba nu au trecut si ma manance tare m-am scarpinat odata asa mai tare si acum ma tot doare si ssssimt ca sunt iritata m-am spalat cu ce-ai de musetel degeaba a trecut putin. ( o spalatura doar) si simt ca ma mananca acolo in fund -vagin! va rog fara (vibrator, iti trebuie pl) si ciclu trebuie sa vina peste 2 saptamana. am o scurgere galbena asa ca si cremaoff doamne ce sa fac am 14 ani (virgina) fara ginecolog adica nah la 13-14 ani ginecolog in fine ajutati-ma

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu ai nevoie de ginecolog pentru asta, stai linistita. Cred ca ai facut un fel de infectie si/sau iritatie de la epilat. Poate ai pielea mai sensibila in zona aia si de asta. Mai spala-te cu ceai de musetel sau cumpara-ti o crema calmanta si asteapta cateva zile. Daca nu iti trece nici dupa cateva zile, inseamna ca se poate sa fie ceva mai grav, desi nu cred.