| Abigaile a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi am avut mancarimi in zona intima mama epilat si au trecut acum iarasi m-am epilat degeaba nu au trecut si ma manance tare m-am scarpinat odata asa mai tare si acum ma tot doare si ssssimt ca sunt iritata m-am spalat cu ce-ai de musetel degeabacrying a trecut putin. ( o spalatura doar) si simt ca ma mananca acolo in fund -vagin! va rog fara (vibrator, iti trebuie pl) si ciclu trebuie sa vina peste 2 saptamana. am o scurgere galbena asa ca si cremacryingoff doamne ce sa fac am 14 ani (virginabig grin) crying fara ginecolog straight face adica nah la 13-14 ani ginecologsad in fine ajutati-ma

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Mai Clotrimazol e o crema care te scapa de mancarime dar vad ca tu ai ceva si in interior...dar uite ca nu e ceva grav cu acea scurgere citeste aici da?
http://www.seximus.ro/intrebari_sex/secretie_vaginala.php
Multa bafta!

| Dragunov a răspuns:

Vorbeste cu mama ta