| KhloeAfterDark a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......-sport-si/ Raspunsul lui Mirabela. Ca faza:
"Am 11 ani. Ce slujba pot sa am?"
" Dne fereste pleaca copile de aici du-te sa te joci in nisip dupa cum vezi eu am stdii sperioare si sunt grapik disegnir si am multi bani pleaca pa"

XD

1 răspuns:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

"Buna iti voi spune pune mana si invata ca daca invetzi devi profesuara trebuie sa invetzi carte asa poti face bani nu egzista ceva care sa nu aiba carte de citit de astea nnu egzista o afacere de munca care sa nu aiba din astea de citit de scris nu nu egzista pune mana pe carte colo sa si invata sa scrii invata sa citesti "
Lupul moralistlaughing