| elasexygagica a întrebat:

Kunoasteti o meserie care sa nu necesite multa carte? mie nu imi place sa invat, ma gandeam daca ma apuc de un sport si continui cu el n-o sa mai trebuiasca sa invat carte ca doar imi pun corpul la contributielove struck si nu trebuie sa invat din carti uriase si groase ma gandeam sa ma apuk de volei sau tenislove struck ce ziceti?love struck

Răspuns Câştigător
| vibe_9780 a răspuns:

Musafir laughing

27 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pai ar fi o slujba buna pentru tine, unde sa iti pui corpul la contributie: -starleta porno!
ia-te de mana cu Eleva porno si faceti un menage a trois cu Dudu Steel big grin

| Narcis2007 a răspuns:

Nu ai ce face... e mai greu sportul decat cartea... daca vrei sa iti pui corpul la "contributie" du-te si pozeaza undeva goala, iesi cu unu bogat si te-ai scos pe viata

| Ilinca a răspuns:

Sigur ca da ...parlamentar!

| BRG a răspuns:

Promoteriță pe supermarketuri.

| BRG a răspuns:

Gre viața asta nu?

| HardcoreCountry a răspuns:

Se vede că nu ştii carte, eşti proastă de dai în gropi.

| vibe_9780 a răspuns:

Salubritate publica...

| Aℓida a răspuns:

Cetura :-bd
tot mai multe fete apeleaza la ea, din pacate :(
Ofera:
-bani multi
-placere
-socializare cu toti bosorogii si obsedatii care nu fac sex cu nevestele lor
-nu necesita ani de experienta, se poate invata la orice varsta
Necesita:
-tunare[silicoane, botox.etc]
-rabdarea de a face laba la bosorogii impotenti
-curs de specializare in acadele.
iti dedic o mel
Arssura-zdreanta
http://www.youtube.com/watch?v=nLNowPL9QoA

| CautNume a răspuns:

Asistenta tv.nu vezi Marina de la rai da buni?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pentru tine cred ca cea mai potrivita meserie e pe centura si nu ai nevoie de carte deloc.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Asistenta la Capatos.Ca si asa face colectie de fufe

| Anastasiaa a răspuns:

Daca vrei si bani si si proasta sa fii, cere sfaturi de la Loredana Chivu, Daniela Crudu, Bianca Dragusanu, ALINA PLUGARU, Dudu Steel, nu de la noi fetita :*.

| AnaigroeG a răspuns:

Chiar si daca faci sport tot iti trebuie o cultura generala nu pot fi chiar bata.

| PiluLă a răspuns:

Cum să nu? centura e de tinehappy

| Bastet a răspuns:

Ratata TPU...dar stai...deja esti

| Marynna a răspuns:

Fara carte...nu prea merge nimic, poate gunoier sau vanzatoarethinking si femeie usoara sa fii, ca sa nu folosesc cuvinte dure, si tot iti trebuie carte, barbatilor nu le plac usuraticele proaste.Deci,mai bine lasi TPU si te duci sa citesti ceva, sa faci o adunare la mate, sa citesti muntii si apele la geografie, sau sa inveti in ce ani s-au batut traian si decebal.deci,lasa TPU si du-te la birou si fa ceva util, ok?happy

Baftahappy

| AdamBlack a răspuns:

Poti sa alergi pe centura in costum de baie a.ca.a. "Curva sportiva"
Sa vezi ce de priviri atragi laughing

| ElySiKazy a răspuns:

Dansatoare la bara...ca tot ziceai ca vrei asta tongue si ca vrei bara de streptease.

| ticaela a răspuns:

Sau mai poti deveni si Clean Stilista

| Bine a răspuns:

Tu vorbesti serios?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu o meserie la care iti trebuie doar corpurolling on the floor... da trebuie sa nai demnitatestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curva elasexygagica, curva. Nu cred ca ai nevoie de multa carte si iti pui corpul la contributie. happy

. pune mana si invata si lasa-te de tampenii de astea. Volei sau tenis. mai bine ca hobby.

| cosmin_6815 a răspuns:

Filme porno folosesti doar corpul

| gratii a răspuns:

Dragutza. te poti lasa de scoala si de acum te angajezi intr-un BORDEL in olanda pentru ca acolo prostitutia este legala ( cand o sa faci 18 ani ) pana atunci. ****-te cu ala de la gradinita. tot in dulapior =) (lol cat de proasta poate sa fie fatuka astalaughing ) rar gasesti asa si la cati bani ai uh la ce gradinita ai fost laughing ca la o gradinita adevarata. nu gasestilaughing

| Pinkie_2865 a răspuns:

Orice meserie necesita invataturawinking chiar si aia de prostituata. ii ia mult timp sa isi dea seama cat de prostituata elaughing

| Mirabela_2024 a răspuns:

Buna iti voi spune pune mana si invata ca daca invetzi devi profesuara trebuie sa invetzi carte asa poti face bani nu egzista ceva care sa nu aiba carte de citit de astea nnu egzista o afacere de munca care sa nu aiba din astea de citit de scris nu nu egzista pune mana pe carte colo sa si invata sa scrii invata sa citesti eu nu iti spun de rau iti spun de bine ai inteles? puate cand vei fi bunicahappy bafta la citit si la scris

| Mirabela_2024 a răspuns:

Sti dc am invatat sa citesc sa scriu casa devin cantareata si am ajuns acum tu vb cu o cantareata sa stii ca nu ma lasa asa de usor trebuie sa invat uameni happy baftahappy