| elasexygagica a întrebat:

Mie nu imi place cartea si nu imi place sa invat dar na nu am ke face si trebuie sa termin sc generala, liceu, facultate si toate prostiilesad. Inka sunt mica si ma gandesc de acum ce sa fac in viitor. Care este cea mai usoara facultate unde sa nu trebuiasca sa invat mult ca si asa daca o fac in serios tot slujba cu salariu de rahat primesc si na nu vreau sa imi pierd timpul invatand inutilitati care sa numi foloseasca in viitorsad Oare la facultatea de sport se face multa carte? Ma gandeam ca acolo numa fac sport fara sa tot invat invat invat...Mama si tata sunt bogati deci nu prea am de ce imi face griji pentru viitorul meo financiar. Vreau sa imi ziceti care e cea mai usoara facultate de 3 ani pls:X

Răspuns Câştigător
| anadragutza a răspuns:

Pai simplu du-te la liceu de muzicaa si la o facultat de muzicaa si cu astea clase pe care le mai ai fale cadouri la profesori iti faci o trupa si gata! fundoi?

7 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Mai usoara decat o facultate de 3 ani, e cea de 30 de ani; cam atat iti trebuie ca inveti cine esti si ce ti se potriveste sa faci iar profesor ideal este insasi viata.Caci:"Traieste,patimeste/Si-ai s-auzi cum iarba creste...". Aceasta e cea mai importanta invatatura.Restu-s nimicuri...

| TheSpecialOne a răspuns:

Esti cam prea comoda nu crezi? Adica tu pentru ce traiesti sa nu faci nimica? Si cand nu vor mai fi ai tai iar poate tu nu iti vei gasi un sot batran si bogat atunci ce faci? Ajungi sa lucrezi 10 ore pe zi pentru 5mil pe luna? Nimeni nu se uita la facultatea ta daca e sportiva si tu nu sti sa faci nimica.

| Strumf a răspuns:

Parintii tai stiu ca tu gandesti asa?

| DorelSudoru a răspuns:

Aha...deci esti mica laughingLol nu a zis nimeni ca trebuie sa faci o facultate...

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Mai, nu stii proverbul ala ''Cine n-are carte, n-are parte.''? Tuturor le trebuie carte, doar daca nu vrei sa ajungi ca aurolacii de pe strada. Nu o zic cu rautate, dar chiar daca esti bogata, trebuie sa inveti, sa nu te lasi pe-o ureche. Cunosc si eu oameni de genul tau, care nu vor sa invete deloc, si habar n-au sa citeasca. Nu exista facultate unde sa nu inveti deloc. Daca vrei sa ajungi cineva in viata, pune mana pe carte!

| PikaRawrr a răspuns:

rolling on the floor
Ia mergi tu la scoala si lasa prostiile. Nici nu sti sa scrii ce mai. Iti are numa e sex si alte tampenii.

| UrbanNinja a răspuns:

Nu te baza pe chestia asta, parintii nu o sa mai aiba bani la un moment dat.si daca uh nu ai o slujba, nu o sa aveti bani.asa ca lasa mofturile si du`te la o scoala bunawinking
Ex: eu sunt la liceu`l de arhitectura.
oriunde te`ai duce vei invata cartewinking
asa ca.nu te baza pe chestia care ai spus`o mai suswinking