| Frunziix3 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......erul/.:)). Crd ca daca pui intrabari din astea afecteaza creierul.

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Daca citesti, avecteaza cerebelul.

5 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Ia mai documentează-te tu și află că de fapt întrebarea ta e mai stupidă decât a ei.

| Frunziix3 explică (pentru Șâret):

Eu nu cred astawinking
Si, apropo, cred ca se scrie "I-a"winking

| Șâret a răspuns (pentru Frunziix3):

laughing) omg cata prostie. IA documenteaza-te si in privinta asta.

| Frunziix3 explică (pentru Șâret):

Mdeaaa.
Vrei sa razi? Du-te draq in fundu' gradinii si razi!
IA (cum zici tu) mai documenteaza-te si tu in privinta ca eu am o verisoara care tot intra pe contul meu si baga raspunsuri idioate!winking
So, comenteaza cat vrei.winking

| Mefist0 a răspuns:

Mai, fiecare are dreptul sa puna ce intrebari doreste. Poate nu e foarte stralucita intrebarea si domeniul ales dar hai sa nu ne batem joc, ok?

Întrebări recente