| cristi_6250 a întrebat:

Daca ascult muzica la telefon (la difuzor) afecteaza creierul?

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

Creierul nu chiar.
dar daca ai in general un telefon in preajma iti afecteaza corpul in general.

4 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Cineva isi bate joc de tine. Normal ca nu-ti afecteaza nimic.

| toxik a răspuns:

Sigur ca da. undele sonore afecteaza atat timpanu`l cat si creierul happy

| anonimussssssss a răspuns:

Nu nu are nici o legatura... daca asculti la casti mult si la maxim e o probabilitate sa surzesti de la o varsta mai mica

| fr4t3ll0 a răspuns:

Nu. Doar daca il pui prea aproape de ureche (dar atunci iti afecteaza urechea, nu neaparat creierul).