| cristi_6250 a întrebat:

Daca ascult muzica la castile telefonului imi afecteaza creierul? Funta

Răspuns Câştigător
| CorontzGurGurul a răspuns:

Salut, creierul nu ti-l afecteaza, poate doar auzul daca asculti la volum puternic. Bafta

7 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Daca ne gandim logic, da, afecteaza creierul si organismul, pentru ca telefonul emite niste unde care pot prova tumoare sau alte chestii.
Am vazut asta la Dr Oz pe Euforia.
Totusi, daca ne gandim, nu se poate intampla nimic grav, daca asculti muzica cam o ora pe zi sau chiar mai rar.Este important sa nu asculti muzica in exces. Daca faci asta, poate s-ar putea sa fi afectata.

| Lorenada a răspuns:

Nu este adevarat, cum poate sa-ti afecteze creierul daca ele sunt inventate pentru a fi utilizate in acest scop.

| DorelSudoru a răspuns:

DA deja se vede pentru ca ai postat la categoria asta

| IlegalSmile a răspuns:

Heiii

Nu cred si eu ascult intr'una la casti laughing si nu am nimicwinking
Daca afecta banuiesc ca nu mai aparea in magazine :-s

Pa, pa^^

| muzicalBoX a răspuns:

Nu iti afecteza creierul ci doar auzul dar asta in timp

| Gabitzaa a răspuns:

Hey.nu iti afecteza nimic ti-o spun din proprie experientatonguestai linistit. Funditabatting eyelashes?

| yumi_1689 a răspuns:

Nu daca ...muzica nu e data exagerat de tare si daca nu adormi cu castile in urechi si daca askulti muzica si dupa aia te doare capu atunci nu te sfatuiesc sa mai askulti tongue