| Blossomis a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=h3wvYWqbqaU&feature=relat ed
Numai lui ii plac manelele:)):))

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Cred ca e putin stresat de asta face asa. Oricum stapanului ii plac manele mai mult decat lui!

| Foxie2 a răspuns:

In primul rand esti cam nesimtita ca imi strici ziua cu linkul-rile tale de tot...toti prostii se gasesc sa chinuie cate un animal si se distreaza, dar nu aveti idee ce bine ma simt cu gandul ca ar fi oamenii aia fara minte in aceeasi situatie! sa vedem daca ar mai rade...
sa te puna stapanul sa asculti Justin Biber la maxim sau Nyan chat Non stop asa ca ganditi-va de doua ori.
Ma aici ii Trivia/Amuzante nu pet.
Hai sa vad niste raspunsuri mai nemiloase pentru saracele fiinte.
Dati-va smecheri, poate cresteti in ochii unor oameni ca voi dar scadeti in ochii unui om cu judecată.(ultimul paragraf este adresat specimenelor(ca altfel nu pot sa le numesc) care chinuie animalele!

PS: am si eu 2 papagali si pot sa-mi dau seama cand e stresat si cand nu.asa ca ii dedic ceva cocalarului care o facut videoclipul
"du-te-n * injura * *injura* si nu in ultimul rand *injura*"

Răspuns utilizator avertizat
| Foxie2 a răspuns (pentru Blossomis):

De unde sa stiu eu ca era un videoclip stupid....Se pare ca esti singura care rade.
Nu ai inteles nimic din raspunsul meu, continuand sa jignesti useri cu pareri diferite si dreptul de a vorbii nu ai sa ajungi decat DetestataTpu17.AM zis eu ca ii papagalul tau?!

Du-te la culcare.

| delakpanlaa a răspuns:

Zici ca-i rocker cum da din cap laughing

| NeverAlone a răspuns:

Saracu` papagal.