| Kraxy a întrebat:

Buna!
Eu urasc manelele. Dar am primit massuri cu manele si am gasit 2 manele care chiar imi plac:|
Video:
1) http://www.youtube.com/watch?v=UvHgBq5snJ0
2)http://www.youtube.com/watch?v=pgurERNl3Ao&feature=relat ed

4 răspunsuri:
| buhuhuuu a răspuns:

Kill yourself!

| Marius444 a răspuns:

Ba, sincer: esti penibil. Din doua motive.
1. Ce vrei sa spui cu intrebarea asta? De fapt, nici nu-i intrebare.
2. Spui ca le urasti. Da tie iti plac cele mai de *** manele, adica cele din ziua de azi. Manelele cu adevarat faine is cele din anii 2000 gen "Supararea cand imi vine", nu astea de azi, care-s 5 de-un leu. Oricum, ca ai asculta manele de atunci, ca ai asculta manele de acum, tot nu ai putea spune "Urasc manelele"... Si sincer, cei mai mari cocalari sunt cei care "urasc" manelele. Adica, ti-au facut ele ceva rau? A, ca nu le placi e altceva, da nu mai spune nimanui ca le urasti ca te faci de ras, sincer.

| Чернобыль a răspuns:

Ce dracu'? Tie iti plac manelele! Eu le detest!big grin

| Bombonikk19 a răspuns:

Ce melodiiiI don't want to see omfg le detessssssssssstttttttttt