| anonim_4396 a întrebat:

Al doilea comic:
http://i.imgur.com/Pz7yy.png
Accept criticari.

9 răspunsuri:
| CrowUp a răspuns:

Grafica.grafica.sa zicem ca...defapt NU.

| dadasssssssss a răspuns:

Lungeste pagina de paint si fa comicurile in josul ei...asa mai multa lume le va intelege.

| AnneBre a răspuns:

Grafica e...mda.pentru inceput bunicica dar un e amuzant DELOC.

| XηαтѕυмєX a răspuns:

O sa ti`o zic sincer nu lingusitor ( nici nu vr sa lingusesklaughing) ) E fain numai ca Grafika. Ptr al 2 lea comic e calumea. oricum cine`s eu sa critik?laughing

| DarQueen a răspuns:

Criticări? De "critici" ai auzit? Lasă comic-urile, vezi-ţi de şcoală, poate ai mai mult talent acolo.

| steph1y a răspuns:

Mda... ce sa zic thinking sa mai lucrezi la scris si cauta idei originale happy

| Predat0r a răspuns:

Grafica asta...

| bibbssss a răspuns:

laughing! mie mi se pare comic! dar faza cu porcii! cam scartaie!

| Zippy a răspuns (pentru bibbssss):

Ce mare lingusitor esti(sa nu zic pupincurist)