| Lilac a întrebat:

Ies din casa, nene, cu speranta ca voi prinde un maxi-taxi repede sa ma duc la scoala. O statie e prea mult de mers. In statie statea un barbat "bine facut", cu telefonul lui de 3 bani in mana. Din acest telefon rasuna vocea "pura" lui Guta. Ii suna telefonul. Vocea lui Eminem se aude!
Eu il intreb: "Cat este ceasul, domnule?"
Nu-mi raspunde. Il mai intreb o data : "Cat este ceasul, domnule?"
El : "Este 07:40". Foarte bine. Iau maxi-taxi si intra si el dupa mine. Apoi ii suna telefonul. Rasuna vocea lui Eminem. Era gagicasa! Au vorbit vreo 6 secunde. Apoi se vede cu ea in statie. *FOREVERALONE*!
Era o fata cu mustata!
Gay sau homo?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

No forever alone, together alone!

| Lilac explică (pentru Dumnezău):

Merge si asa. laughing

10 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Ma tot candeam? Tie ti-o dat @ciac jet? Daca nu, da-i drumu` ciac

| MâţulMov a răspuns:

Nu e unul si acelasi lucru? big grin

| Lilac explică (pentru MâţulMov):

Homo si gay? Nu.
Homo = Persoana proasta, de sex masculin ( si asta este limba mea, ok?)
Gay = gay. laughing

| LoL a răspuns (pentru Lilac):

In lumea celor normali Homo si gay e acelasi lucru

| Lilac explică (pentru LoL):

Eu nu sunt normala.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Herma

| Khan a răspuns:

Eu eram alasmug

| Lilac explică (pentru Khan):

Hei, nenea, what's up?

Răspuns utilizator avertizat