| adelaina a întrebat:

Imi dati si mie niste glume bancuri fara cuvinte obscene sau alte lucruri urate?

4 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Meriţi un jet.

| TheDubstepMan a răspuns:

Uite îţi dau eu un indiciu : http://www.lmgtfy.com/? q=bancuri+fara+cuvinte+obscene

| Lvrkiosif a răspuns:

Intra pe mioritice.com

| miaonici a răspuns:

Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine_ isi aprindea tigara_ Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Je m\'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu\'
Mon amie sarise gardu\'
Il tombeau dans la urzici
Sur son fund numai basici

imi e dor de tine_ de caldura ta_ in zilele cand ma culcam cu tine_ draga mea pijama

un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind!rolling on the floorrolling on the floorlaughinghappybig grin

te iubesc _ sarite-ar okhii_ pe peretii zugraviti_dak te mai prind _ cu alta_ te prepar cartofi prajitzi_

Culmea tupeului: Sa te caci la o usa dupa care sa bati si sa ceri hirtie!
Culmea culmii tupeului: Sa mai bati o data si sa zici ca nu ti-a ajuns!

Mesajul unui manelist pentru prietena lui:
Esti frumoasa ca o stele,
Tu mi-ai rupt inima-n doi,
Toate sufletele mele,
Bate pentru tu si noi!

✿◕‿◕✿✿◕‿◕✿✿◕‿◕✿✿◕‿◕✿✿◕‿◕✿