| denidenitare a întrebat:

DAU FUNDA FUNDA FUNDA va rog urgent spuneti-mi 2 - 3 bancuri va rog am un concurs cu glume maine la scoala plzzz dar sa nu fie bancuri urate cuvinte urate cu blonde cu betivi cu de astea mersi mult

2 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Ok.As vrea si eu sa fie de astea.Stiu eu bancuri jumatate inventate de mine.
Deci un om merge cu o masina de inmormantat si vrea sa agate o tipa de pe strada.Si o intreaba daca vrea sa mearga cu masina lui de inmormantat.Iar fata a zis ca nu se plimba in niciun caz cu aceasta masina.Si barbatul spune:
Dar altii mor ca sa se plimbe cu aceasta masina rolling on the floor

O blonda se duce la farmacie si ii spune farmacistul:
-Ce doriti domnisoara?
-Vreau niste pastile de calmare
-Da, dar de care doriti?
-Pai aveti de cal mare sau de cal mic?rolling on the floor

Mihai merge la scoala si maine are inspectie.Si doamna invatatoare il intreaba:
-Ce masina ai vrea sa ai Mihai cand o sa fii mare?
-Pai o bicicleta
-Cum o bicicleta? Zi la domnul inspector ca ai un BMW.
Asa, vine ziua inspectiei si Mihai intarzie.Cand vine pe la jumatea orei domnul inspector il intreaba:
-De ce ai intarziat nesimtitule?
-Pai mi s-a stricat lantul la BMW rolling on the floor)

Cam atat.Stiu mai multe dar astea am ras cam cel mai mult. Sper sa castigi.Succes.

| Shumy1 a răspuns:

Cele mai noi bancuri le gasesti pe: http://www.bancok.ucoz.ro