| pufuletziii a întrebat:

Imi explica si mie cineva cum naiba postez a intrebare pe site-ul asta?!?!?!

14 răspunsuri:
| JeTeLove a răspuns:

Pufuleții nu pot posta întrebări.

| Pricked a răspuns:

E prea complicat pentru tine.

| єχcєєℓ a răspuns:

De ce doamne iarta-ma nu intelegeti ca trebuie sa platiti tribut?!

| suităr a răspuns:

E secret de stat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută în punga cu pufuleți cu surprize, poate găseşti ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti pregatit inca.

| doreal a răspuns:

Cu talentul ala pe care nu il ai.

| SabinaQueen a răspuns:

Atunci sa-mi spui si mie cum pufuletzi isi fac cont pe site-ul acesta. Cred ca sunteti o retea de pufuletzi malefici care vreti sa distrugeti comunitatea de pe TPU.

| pufuletziii explică (pentru SabinaQueen):

Mi-ai divulgat secretul, pregateste-te sa fi atacat/a de ninja in noptea asta!

| SabinaQueen a răspuns (pentru pufuletziii):

Nu e nici un secret! E bine sa fii sincer si chestii de genul asta si in plus tot astept si nu ma atacat nimeni

| pufuletziii explică (pentru SabinaQueen):

Oamenii mei au dat gres...

| SabinaQueen a răspuns:

Lasand gluma la o parte, deja ai pus o intrebare.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Iti spun daca si tu imi spui cum sa dau un raspuns al o intrebare

| Voicu_Mario_1995 a răspuns:

Sus in stanga scrie pune intrebarea ta aici
da clic