| Genii a întrebat:

Ce e in neregula daca postez o intrebare prin care vreau un site de unde sa downloadez un film?!

Răspuns Câştigător
| Vibrations a răspuns:

Simplu. Incurajezi pirateria. Pentru ca ma gandesc ca nu vrei sa dai bani sa vezi filmul...

9 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Nu este in neregula nimic... poti pune intrebarea...

| LoOvE a răspuns:

Pai si cine a zis ca e ceva in neregula cu chestia asta? Nu este nimic gresit, doar cauti ajutor...Nu asculta unii retarzide pe TPU... Doamnee laughing

| GoguSteriade a răspuns:

Piraterie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula site-urile de unde se descarca filme/muzica gratis sunt acele site-uri pirat iar adm TPU nu permite promovarea acestora.

| BrokenInside a răspuns:

E in neregula ca nu poti primi un raspuns, fara ca persoana care ti-l ofera direct, pe TPU, sa aiba sanse sa fie amendata.

| erasier a răspuns:

Ai primit vreo notificare de la TPU cum ca nai voie sa postezi intrebari de genu asta?

| Genii explică (pentru erasier):

Pai am postat doua intrebari prin care ceream site-urile unor filme si mi le-a respins admin-ul.

| erasier a răspuns (pentru Genii):

Erasier_bug id me ca le gasim repede

| myHappyDay a răspuns:

Nu mi se psre ceva ineregula. E acum depinde si de site da si de film