| buburutza0431 a întrebat:

De ce atunci cand postez pe acest site o intrebare care mi-o aproba, apare la categorie dar se sterge?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este cu totul alta problema, Tie nu iti sunt sterse intrebarile ci nu poti vedea raspunsurile.Trebuie sa stii ca multe postari raman fara raspuns:fie nu raspunde nimeni, fie raspunsul incalca regulamentul si este sters. Daca totusi aceasta problema persista, te rog sa trimiti o solicitare la "CONTACT", impreuna cu intrebarile respective si se va verifica daca intr-adevar exista sau nu raspunsuri si vei primi explicatiile necesare.O zi buna.

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Unde pot vedea ce postari mi-a sters un admin?
Daca ai minim 2 intrebari sau raspunsuri eliminate din comunitate de un admin, atunci acestea sunt vizibile in sectiunea dedicata din meniu, atunci cand esti logat sau aici (http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/)

| Azµre a răspuns:

Depinde ce prostii postezi.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună
Probabil ai încălcat regulamentul happy.
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Daca nu este postata la categoria corespunzatoare, intrebarea poate fi mutata.
2.Sunt sterse doar intrebari care incalca regulamentul TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sunt şterse acele întrebări care încalcă regulamentul.
Te pup!

| buburutza0431 explică:

Mentionez ca pun intrebari corect scrise si daca dau la intrebarile mele imi apar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru buburutza0431):

Daca iti apar, atunci sigur au fost mutate la o alta categorie, corespunzatoare.

| buburutza0431 explică (pentru anonim_4396):

Nu,imi apar la aceeasi categorie, dar nu imi apare cine mi-a raspuns sau daca cineva mi-a raspuns

| buburutza0431 explică (pentru anonim_4396):

Unde se afla acest,, CONTACT''? Oricum meriti funda din plin.Multumesc!happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru buburutza0431):

Sus in dreapta paginii scrie cu majuscule CONTACT.Sau in google, tasteaza TPU.ro si poti ajunge la CONTACT.Sunt multe cai.Mult noroc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru buburutza0431):

Asta este cu totul alta problema, Tie nu iti sunt sterse intrebarile ci nu poti vedea raspunsurile.Trebuie sa stii ca multe postari raman fara raspuns:fie nu raspunde nimeni, fie raspunsul incalca regulamentul si este sters. Daca totusi aceasta problema persista, te rog sa trimiti o solicitare la "CONTACT", impreuna cu intrebarile respective si se va verifica daca intr-adevar exista sau nu raspunsuri si vei primi explicatiile necesare.O zi buna.