| bombonika_9380 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa aflu numele lui

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AcidCuSange a răspuns:

Hei! M-am prins! Tu ori uiti sa intri pe celalalt cont sa faci rost de fundite tot de la tine sa devii expert, ori raspunzi la intrebarea ta si incerci sa iti dai funditse ca sa ajungi singurica expert. TEAPA!

| alessutz11 a răspuns:

Sigur n-ai uitat sa te loghezi pe celalalt cont?hee hee

| JustMelavJustMe a răspuns:

Frate ai personalitati multiple.sau e de la etnobotanice. Fereasca Sfantu' sa te fereasca...LoL! Grow up...

| dannyella15 a răspuns:

Mergi la el si-l intrebi cum il cheama big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haide că ţi-ai răspuns la întrebare... păpuşică, ai uitat să ieşi de pe cont şi să intri pe celălalt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heeiii.lasa vrajeala? ce e cu raspunsul tau la intrebarea ta? bombonico ai devenit cam ...acraaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off.doamne...
Inceraca lecitina.
Poate te va ajuta sa iesi de pe un cont pe altul. rolling eyes

| bombonika_9380 explică:

Intrebi