| andreea_1375 a întrebat:

Buna numele meu este andreea(DEEA) imi place de un baiat si nu stiu daca si lui ii place de mine.cum sa aflu daca ma place?

Răspuns Câştigător
| Mentaaaaa a răspuns:

Cel mai bine este sa il intrebi pentru ca nimeni nu iti poate spune asta mai bine decat elwinking fa-ti curaj

17 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

laughing sau poti sa ii spui baiatu, baiatu esti foarte foarte misto misto mistolaughingrolling on the floor

| daniEL88 a răspuns:

Intreaba-l. "Baiatule iti place de mine?"

| laurentiu a răspuns:

Ceee? straight face

la anisori tai lasa baieti si apucate de invatat sau eventual barbi laughing

Răspuns utilizator avertizat
| GaBBiii a răspuns:

Buna, pai poti afla nu neaparat dupa vorbe, dupa gesturi, se poate ca un baiat sa te placa dar totusi sa nu iti spuna din diferite motive! Poti sa iti dai seama daca intra in vorba cu tine des, te baga in seama, iti zambeste foarte des, iti cauta apropierea, te priveste cu drag si intens, se pierde cu privirea atintita spre tine, iti vorbeste frumos, te respecta, te cauta, iti ia apararea, il intereseaza viata ta, ce faci si cu cine esti, iti pune diferite intrebari sa afle cat mai multe despre tine, te suna sau intra pe mess cu tine in vorba, iti fura un pupic pe obraz, te ia de manuta...acum depinde de baiat, nu toti sunt la fel, altii se rusineaza, tremura cand e langa tine, se inroseste, isi pierde glasul...nu e chiar asa greu sa afli daca te place, doar sa fii putin atenta, acum depinde de baiat, ca unii pot sa ascunda foarte bine faptul ca te plac!

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Pari cam micuta. dar ma rog.Rolul nostru e sa te ajutam daca putem deci.roaga si tu o prietena sa se intereseze daca te place. dar sa fie si ea cat de cat discreta.Sau sa se bage in seama cu el si sa-i bata apropouri "daca ii place vreo fata".etc.Succes cu baietasu`:devil) Pa-pahappy.

| Beibii a răspuns:

Pune-o pe prietena ta cea mai buna sa il intrebehappy sau de ce nu, spune-i chiar tu happy
Poate te va placea si el
funda?:*

| wraithdesigner a răspuns:

In primul rand poti incepe sa ne spui cati ani ai - cati are baiatul... ca sa putem si noi sa iti dam niste sfaturi utile

| Ilegolas a răspuns:

Andreea fii atetenta la ce iti spun intrabal asa : ''Ce faci, mie imi cam place de tine si vreau sa stiu si daca ma placi si tu pe mine.
(alta solutie n-am) sau pune-o pe pritena ta sa il intrabe a sa fac si la mine pun pe cineva sa intrebe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreba-l direct.

xoxo, didi

| uǝʞɔıp a răspuns:

Sunt sigur ca nu te placebig grin

| DeathTheKid a răspuns:

La anii tai tie iti arde de astalaughingnu aveti ce face v-ati saturat de papusi ati trecut la baieti...vai de voi

| drAn3 a răspuns:

Il intrebi pe el, nu pe noi.

| jerzy a răspuns:

Cati ani ai?

| Apologize a răspuns:

Tu esti n poza laughing? aoleu`

intreaba-l pur si simplu

| CANDY_8725 a răspuns:

Cred ca daca l-ai intreba tu nu sar intamplana nimic. Si mie imi placea de o fata de la mine din clasa am intrebat-o ii placea de mine si uite acum suntem impreuna.SUCCES!

| Brasoveanu a răspuns:

Bre fa-ti curaj si zii in fata! sau pe mess le tel etc.