| SilviutaPisicuta a întrebat:

Îmi puteți spune niște bancuri tari? Care e cel mai bun, FUNDĂ! kiss

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Vorbesc doi prieteni:
- Aseara am facut cunostinta cu o super gagica!
- Si i-ai luat telefonul macar?
- Bineinteles! Ia uite ce Samsung smecher avea!

- Ioane, tu crezi in reincarnare?
- Da, Marie, cred.
- Cum adica? Eu, dupa ce mor, m-as putea reincarna intr-o vaca?!
- Nu, Marie, nu sa poate da doua ori la rind!

Vestitul umor englezesc a fost si el bine reprezentat. Iata bancul castigator:

O femeie cu un copil in brate se urca in autobuz.
Soferul zice:
- Aoleu, asta e cel mai urit copil pe care l-am vazut vreodata!
Femeia se duce in spatele autobuzului si se asaza pe scaun spumegind de nervi.
Se intoarce catre pasagerul de alaturi si ii zice:
- Soferul asta m-a jignit foarte rau.
La care individul spune:
- Mai bine va duceti chiar acum sa-i spuneti vreo doua si in timpul asta va tin eu maimuta.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FluturicaMicaMica a răspuns:

Un schelet merge la doctor. Doctorul :
- Acum se vine?

Era inspecție la școala lui Bula. Doamna profesoara îl închide pe Bula intr-un dulap fiindcă el spune prostii. Doamna profesoara le spune copiilor :
- Copii, orice auziți voi raspunde-ti cu Edy fiindcă așa îl cheamă pe inspector.
A doua zi la inspecție. Doamna profesoara :
- Cine are multi bani?
- Edy!
- Cine e frumos?
- Edy!
Bula din dulap :
- Are mama trei purcei. Cine-i pupa in fund pe ei?
Copii:
- Edy!

Bula și Strula pe o banca. Strula :
- Oare, ce face in acest moment cel mai prost om din lume?
- Vorbește cu mine.

În armata. Intr-o zi moare mama lu' Gigel, iar comandantul îi spune lui Bula să-l anunțe pe Gigel, dar blând. Bula merge la colegii lui și tipa :
- Atențiune drepți! Gigele a murit maicata!
A doua zi, moare mama lu' Costel. Comandantul îi spune lui Bula să-l anunțe și pe Costel, dar totuși mai blând. Bula merge la colegii lui și spune :
- Atențiune drepți! Toți cei care au mama în viața să facă un pas in fata, mai puțin tu Costele!