| Roman_Sebastian_1997 a întrebat:

Imi spuneti niste bancuri cu mustaciosi ca am in clasa un prost care seamana cu Borat.Mersi.

8 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Google e disponibil, groparii nu.

| king4aday a răspuns:

Cum poti decide doar dupa aspect ca e prost? Mie-mi dovedeste total altceva ce ai scris, if you know what I mean.winking

| Ashadow a răspuns:

Vrei bancuri cu mustaciosi? Uita-te la Charlie Chaplin

| dracu14 a răspuns:

De ce isi lasa baietii tiganiilor mustata? Ca sa semene mai mult cu mama.

| SolitarHacker a răspuns:

Sa ma CAC in samanta ma`tii si _! _ aia proasta care a fost la curu eiwinking uita`te un pic la tine pe urma ia pe altu la mistowinking (pretene)winking

| SoranaCs a răspuns:

Pai si de ce trebuie sa facei caterinca de el! De exemplu cum te ai simti daca ao fi in locul lui ..sa te faca si ei pe tine nu stiu cum.

| Soniix a răspuns:

Nu exista bancuri cu mustaciosi. + nu e frumos sa razi de unii :p

| PERVERTJELLYFISH a răspuns:

De ce au oltenii mustata?
ca sa manance la umbra