| anonim_4396 a întrebat:

Imposibil asa ceva, aseara m-am culcat cu 2 femei si de dimineata m-am sculat cu 3, cum dracu vine asta?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cred ca a venit si cunostinta aia a ta mai veche, fata care strange laughing

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ai visat.

NOname
| NOname a răspuns:

Probabil ai fost prea beat deseara si ai gresit la numaratoare sau dimineata mahmureala si-a spus cuvantul. Pune-le pe fete sa se numere intre ele, asa e mai sigur, numai verifica mai intai sa nu fie blonde!

| NOBODY a răspuns:

@Nicule
sa fim seriosi:
Cine s-ar culca cu tine?

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Poate cu trei litere:BTS

| Sconcsiş a răspuns:

Aia a treia sigur nu era mă-ta care o venit să le dea afară pe alea 2?

| NoChanceForUs a răspuns:

Nicule,sunt curios. Daca te lauzi cu minciunile tale aici iti vei gasi vreodata o prietena?

Răspuns utilizator avertizat
| Broadband a răspuns:

Nu stiu
dar e cevalaughing
eu as vrea asta.

| Hombre a răspuns:

Te-ai numarat si pe tine.

| Hombre a răspuns:

Nu fi dobitoc cel cu stupid boule de vaca si caine de porc, suntem la T/A

| dαɴЗ a răspuns:

Bravo taica, ai 1 copil!

| Nimic00 a răspuns:

Au vazut ca e rost de ciordeala din portofel si au mai chemat o prietena.

| crytical a răspuns:

Te.ai numarat si pe tine?

| Kittynika a răspuns:

laughing
Daca nu sti tu de unde sa stim noi?
Crezi ca o gasesti pe a treia pe TPU?
rolling on the floor