| Ioana_8454 a întrebat:

La cat v-ati culcat >aseara:laughing?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La 21. Dupa ce am terminat a 50-a povestire cu S.Holmes
Ma doare sa pun punct acestei nebunii din ultimele luni cu el, dar cred ca e cazul.Am citit tot ce se putea gasi la 3 bibloteci.Deci gata. E timpul sa citesc si ce trebuie la scoalatongue

| Ana a răspuns:

Ce intrebare de baraj laughing pe la 00:00 big grin

| brunetteee a răspuns:

Pe la 2

| aиdяaaa●• a răspuns:

La 2 ca am ascultat la radiolaughingFacea unu dedicatie pentru Guta pe Radio ZUoh go onTu?smug

| CokoStar a răspuns:

La 12.

Răspuns utilizator avertizat
| membrugirl2010 a răspuns:

1 fara ceva.

| SheCanFlyy a răspuns:

La miezu noptii, tu? laughing

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Odata cu gainile!
La 21:30 laughing
Baftawinking

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Cu ce te ajută să ştii?

Ai 12 ani şi asta e o mare problemă laughing

Gândeşte-te că începe acum şcoala şi mai lasă întrebările stupide!

| sinziana1 a răspuns:

TPU este un site care raspunde la intrebari serioase, este un site care are ca obiectiv sa ajute oameni[cel putin asa am inteles eu]. Cu ce te ajuta pe tine daca iti spunem la cat ne-am culcat aseara? Scuze dar intrebarea asta e pusa doar de dragul de a mai adauga o intrebare pe TPU.

| Ioana_8454 explică:

Aoleu ce imi sariti asa in cap ca vai ce am intrebatraised eyebrows
daca nu va place intrebarea nu mai raspundeti si punct.winking
Vream si eu sa stiu pe la cat se culca lumealaughing care'i faza?