| JetBlueJet a întrebat:

laughing In afara de noi pamantenii, ar fi destul de normal sa mai existe si alte forme de viata din galaxia asta sau alte galaxii. Credeti ca "altii" {ma refer la extrapamanteni (intelegeti voi)} iubesc si ei cum iubim si noi? Ca pentru ei 'iubirea' ar fi un lucru ciudat pe care nu l-ar intelege? {Si acum am alta intrebare big grin Credeti ca in alte galaxii/planete etc. ar exista si alte culori decat cele pe care le cunoastem? } big grin

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Daca te referi la forme de viata inteligente e posibil sa iubeasca ca noi sau asemanator. Depinde de modul in care au evoluat de exemplu daca nu ar da semne de inteligenta superioara putem sa le comparam cu animalele cainii nostri maidanezi se inmultesc ca iepurii este doar instinc trebuie sa o faca ca rasa lor sa supravietuiasca.
Insa cine stie sigur iubim cu inima probabil ca daca ar exista ceva acolo care sa aiba o inima ca a noastra nu vad de ce nu.Sunt sigur ca exista si alte forme de viata la cat de mare e universul e imposibil sa fim singuri. Aw culorile sunt la fel oriunde ai merge poate singurul mod in care sa le vezi diferit ar fi daca ai avea alti ochii. So yeah cine stie poate daca te uiti la stele si iti pui o dorinta intr o zi un extraterestru iti va inima laughing

| JetBlueJet explică (pentru Bobby711):

Fieee big grin Iti dau funda laughing

| Bobby711 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Aw well thank you milady tongue

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Suntem limitati daca gandim asa sincer

| DonaldTrump a răspuns:

Eu sunt reptilian btw