| DyNo a întrebat:

Buna ziua/dimineata/seara!
Vreau sa precizez, ca eu o am in lista de utilizatori pe care ii ignor, pe utilizatorul Buciumela ( http://www.tpu.ro/utilizator/gygi ).
Se presupune ca nu ar trebui sa-i mai vad raspunsurile si nici intrebarile, si nici ea sa nu-mi mai poate raspunde la intrebari sau sa-mi comenteze la raspunsuri, si nici eu ei.
Ei bine, tocmai ce i-am vazut intrebarea pe care a pus-o recent la categoria "Religie" (http://www.tpu.ro/......numi-casa/ ).
Cum este posibil asa ceva, avand in vedere ca o am la lista de utilizatori ignorati?
Va solicit rezolvarea cat mai rapida a acestei probleme.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trimite acest mesaj la Contact, DyNo.
Noi nu avem cum să te ajutăm, administratorii da.

| DyNo explică (pentru NOname):

Am trimis deja textul de mai sus, printr-un mesaj la "Contact".

| NOname a răspuns (pentru DyNo):

Bine, DyNo. Atunci aşteaptă să fii contactat de cei din staff.

| EmaS a răspuns:

Poti sa ii vezi intrebarea dar nu poti sa interactionezi cu ea.Incearca sa ii raspunzi sa vezi ca nu vei reusi.happy

| DyNo explică (pentru EmaS):

Exact, pot sa vad intrebarea, dar nu pot sa ma raspund, dar eu vreau sa nu o vad, deloc. Deoarece din aceasta cauza am adaugat-o in lista de "ignore", pe acea utilizatoare.