| anonim_4396 a întrebat:

În preajma unui cocotier foarte înalt se află 4 aninmale :
-un leu
-o maimuţă
-o veveriţă
-o girafă
Cele 4 animale hotărăsc să se ia la întrecere. Care animal va ajunge cel mai repede în vârf pentru a lua o banană?

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

Cocotieri fac banane mai nou? laughing

| veveritza6499 a răspuns (pentru inconscient):

Aaa... chiar la inceput a spus ca era cocotier si la final ca face banane... laughing eu n-am observat pana sa iti vad raspunsul tongue
BRAVO MAI ca ai observat!

| inconscient a răspuns (pentru veveritza6499):

Merci! Data viitoare nu te mai grabi!winking laughing

| inconscient a răspuns (pentru inconscient):

Cocotierii*

| veveritza6499 a răspuns (pentru inconscient):

Mersi pentru indemn tongue

| inconscient a răspuns (pentru veveritza6499):

Pt nimic! tongue laughing

10 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Vecheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

| 00AName00 a răspuns:

Cocotierul nu face banane.

| Klaryssa a răspuns:

Stiu stiu stiiiuu! Girafa raised eyebrows, pentru ca are gatul lung si ajunge mult mai repede ca maimuta big grinbig grin

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Banacotiera cred ca vrei sa zici, nu? Dar cred ca o ia un animal exotic daca ii plac nucile de cocos.

| veveritza6499 a răspuns:

Cu siguranta nu eu daca eu as fi veveritza din poveste tongue... nu prea imi plac bananele... mai deloc tongue