| єχcєєℓ a întrebat:

In primul rand nu stiu daca este corecta categoria pe care am ales-o dar T/A ne face mereu zambitori si cateodata cand eram trist ma facea mereu mai fericit si bineintels ma facea sa cad uneori de pe scaun.De cand m-am alaturat acestei comunitati totul merge din bine in mai bine.M-ati ajutat mereu si ma faceati mereu sa rad.Si pentru asta vreau sa va multumesc sincer!
Si cu ocazia Craciunului,vreau sa va urez tuturor o sarbatoare cat mai fericita, alaturi de cei dragi! Sper sa aveti porcul cat mai gras pe masa de Ajun!laughingMai sunt 7 zile pana la Craciun.Stiu ca unii dintre voi abia asteptati Craciunul si nu doar pentru vacanta mult asteptatahappyDe cand m-am alaturat acestei comunitati(1 octombrie 2012)deja am inceput sa-mi fac ceva prieteni si m-ati ajutat foarte mult! Tot ce mai ramane e sa asteptam cu sufletul la gura dupa mult ravnita sarbatoare!happySper ca va veti distra si ca ne putem bucura din plin de acest Craciun!winking

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mi-au dat lacrimile.

| Xtadelo a răspuns:

Interesanta postare draga ExCeeLhee hee
Craciun fericit!

| FadetoBlack a răspuns:

Era să cad din pat.
Să crăciuneşti şi tu fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu m-ai uimit...

Stai puţin, de ce răspund eu la întrebări puse acum aproape 1 an?

| єχcєєℓ explică (pentru anonim_4396):

Nu știu.Eu de ce îți comentez tot după 1 an și tu ești suspendată?

| anonim_4396 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Fiindcă mă iubeşti.
http://i.imgur.com/xPFr4c4.jpg
Şi nu-mi spune că nu ştiu ce nume aveai pe vremea aia:>

| єχcєєℓ explică (pentru anonim_4396):

Ce legătură are printul? Da, aveam. ExCeeL4you
rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Păi asta era şi chestia, n-are nicio legătură, doar că am pus eu întrebarea aia pentru cei cu simţul empatiei mai dezvoltat laughing

| єχcєєℓ explică (pentru anonim_4396):

Ah păi în cazul ăsta mersi că mi-ai făcut ziua atunci laughing

| BlackEyedGirl a răspuns:

Mersi, Craciun fericit si tie! happy

| ILoveTacos a răspuns:

Craciun fericit si tie! Sper ca vei avea parte, la fel ca toti cei de pe acest site, de o iarna minunata petrecuta alaturi de familie si cei dragi, uitand de apocalipsa si bucurandu-te de mancare si cadouri.

| мızυκı a răspuns:

De la această urare, ai tot respectul meu.
Și da, mulțumesc frumos, să ai și tu un Crăciun fericit.

| Camirzan_Ileana_1980 a răspuns:

Este foarte frumoasa urarea ta!