| Cathy_1290 a întrebat:

Incearca asta. Este de la un chirurg ortoped.
Asta va va pune mintea in incurcatura si veti continua sa incercati
din nou si din nou pentru a vedea daca sunteti mai destept decat
piciorul dumneavoastra, dar nu veti reusi.

Este preprogramata in creierul vostru!

1. In timp ce stati la birou in fata calculatorului, ridicati
piciorul drept de pe podea si faceti cu el cercuri in sensul acelor de
ceasornic.

2. Acum, in timp ce faceti asta, desenati cifra "6" in aer cu mana
dreapta. Piciorul isi va schimba sensul de rotatie.

V-am zis eu! Si nu aveti ce-i face!

Inainte de sfarsitul zilei veti incerca din nou, daca nu ati facut-o deja.
Tare nu? Lasati comentarii, vreau sa vad daca v-a reusit!

6 răspunsuri:
| odudăcoaptă a răspuns:

Pacat ca nu stiu in ce directie se misca ceasultongue*troll face*

| Miuriel a răspuns:

Eu am reusit.

| Enigmă a răspuns:

Mda. laughing e destul de interesant.
Apreciez!

Cya`! xD

| cretzufinish a răspuns:

Explicatia e urmatoarea: creierul e concentrat mai mult pe efectuarea cifrei 6 care e mai aproape de gandire decat piciorul. Oricum nu mi-as dori sa fie piciorul mai destepthee hee
Ca tema incearca si asta: deschide un document nou in Word si scrie : =rand(200, 90) apoi apasa enter. O sa fii surprinsa. Inca nu s-a gasit explicatia. happy Papa

| Tourniquet a răspuns:

M-a pacalit piciorul. rolling on the floor
Tare. laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Super. Chiar ma uitam la asa ceva si la Breiniac.