| Nenciu_Ioana_Narcisa_1972 a întrebat:

Inoti la mare,dintr-o data iti cade slipul, ce faci?

Răspuns Câştigător
| SmileyQueen a răspuns:

Dansez din buric pe manelele de fite indience de pe plaja de nudisti. laughingrolling on the floor *o apuca rasul*

39 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah vino-n-iîu ce-i cu mecla aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Ce, nu-ţi place? laughing

Concluzie: Nu vă mai scuturaţi fulgii de cimbru şi scorţişoară şi nu-l mai ungeţi cu cocolino că-s mari şanse să vă transformaţi într-un porcâine.

Şiii, dragul meu Sofocles, acu pot să continui tema la mate?batting eyelashes

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

O Doamne, te-am intrerupt din facut teme?
Imi ramai datoare pe viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Da, crede-mă că chiar acum îmi făceam tema la fizică :'(. Nu-mi şede bine?

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

M-ai cam blocat cu intrebarea asta avand in vedere poza pe care o ai la profil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

A tha e may mijthou:*******
Doaamneee mânca-ţi-aş ochii tăilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Vai dragul meu.
Dacă n-avea bretonul ăla semăna cu mine. Doar c-am părul negru... mdăăăăă mai negru decât negrul.

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Stig la pesti sa-mi dea slipul inapoi