| AcrossTheSky a întrebat:

Intamplari amuzante de la scoala >:.

Răspuns Câştigător
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Pai m-am dus odata la scoala

si n-am mai venit :o

P.S.: nu spuneti politiei ca am trecut pe aici big grin

12 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Eram în ora de desen, aveam lecţie de Istoria Artei. Un coleg şi`a luat punga de popcorn, dar mai erau doar câteva floricele, aşa că nu a luat cu mâna, a lăsat să-i curgă floricelele în gură. Doar că eu am întins mâna şi i-am dat resturile pe jos, nu mai zic că în păr avea presărată pulbere de brânză. Peste vreo 2 minute, m`am gândit să`l sun (era oră), numai că telefonul nu era la el şi a răspuns altcineva. laughing

Acum, tot cu acelaşi coleg: mergeam împreună spre casă şi ne-am aşezat puţin pe o bancă, am început să vorbim. Când eram în mijlocul discuţiei, lui i`a căzut ceva de la o pasăre din copac şi s`a murdărit pe pantaloni.

| Nykku_8736 a răspuns:

Eram in ora de sport, Un coleg de-al meu facea geno-flecsiuni si partz s-a auzit o trompeta de la el. Si era si o adiere de levantica in aier cu miros de... hmmm nu stiu cum sa-ti spun dar era un miros care te facea sa... (lesini). Eram la in pauza un coleg de-al meu gasise o pioneza si eu puse unui profesor pe scaun.
Profesorul: Daca aflu cine a pus pioneza ii spun dirigintei lui sal lase repetent, sau daca nu aflu 2 scazute la purtare la toata clasa. Si pana la urma nu ne-a facut nimic ( ce usurare!) Dar in fine. Astea sunt adevarate mult succes

Răspuns utilizator avertizat
| sabilopod a răspuns:

Nu se ecsicsta big grin. tu stii niste intemplari amuzante de la inchisoare?

| superman_5598 a răspuns:

Eram la ora de sport si trebuia sa sarim capra.Eu,bineinteles ca am vrut sa fac o schema ca sa fiu mai kewl (da,stiu ca am scris gresit,dar e varianta southpark de la cool) si am aterizat cu capul fix intre cracii la prof,care saracu trebuia sa ne ajute.M-am simtit foarte awesome acolo, intinsa pe jos ca o balena esuata, cu profu peste mine controlandu-se daca "le" mai are happy.

Răspuns utilizator avertizat
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Scoala n-are pic de amuzament.Toti sunt seriosi si afiseaza o fata de posedati si mai si miroase a creiere spalate pe acolo

| Monoportocalioză a răspuns:

Faza tare la religie: profu` ne-avea chef de ora si a decis sa jucam portocalele, un baiat alin era numarul 2 si profu zice: as manca 2 portocale, alin nu era atent si zice: as manca ehh, nu, de ce 2 si nu, er, eh p**a mea. cea ce este ciudat: profu a inceput sa rada si nu i-a facut nimic!
Pace! ☮

| AnemonaP a răspuns:

Totul e amuzant la noi in scola, in fiecare zi big grin

| Bya132 a răspuns:

@andra333,
>scola

de ce m-a dus gândul la sculă?

Școala poate fi amuzantă?

| cățelușa56 a răspuns:

Pai la noi sunt niste chestii amuzantee...de mos nicolae eram vreo 13 in clasa[inainte sa vina profa]si am intrebat-o pe prietena mea ce isi doreste de mos nicolae.ea mi-a spus incet si eu nu am auzit am mai itrebato odata si incodata...sa enervat si a strigat in toata clasa[noi eram in fata tablei]-pipi maxxx! big grin si toti colegii pe rand :pipi max?[si-a pus mana la gura si a inceput sa rada si ea]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pipi max. LOL

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!