| NoNameJunior a întrebat:

Ce intamplari amuzante ati avut la scoala?

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

De 1 iunie la noi la scoala a venit un scriitor si profa de romana a ales 6 copii de la mine din clasa ca sa mergem sa vb cu scriitorul.Am ajuns noi in sala respectiva unde era super aglomerat ne-am asezat noi si profa de romana s-a asezat langa mine.(profa noastra e foarte grasa). Atunci eu am vrut sa ma intorc in spate si din greseala am dat cu mana mea peste mana ei.Mama si a intors profa capul spre mine(Da cu o privire... Avea ochii bulbucati)si m-a intrebat ce fac? si eu i-am zis ca n-am vrut si asa mai departe si apoi ea s-a ridicat si s-a dus mai in fata(o fi crezut ca sunt perversalaughing si in fine de atunci mi se pare ca se uita asa ciudat la mine.

1 răspuns:
| AlternoGirl a răspuns:

Zilele trecute, pe hol, am vrut sa ies pe-afara si nefiind atenta, m-am dus cu tot cu presul de la intrare, ca-n filme, si am aterizat in fund... in fata domnului diriginte. Noroc ca nu au fost prea multi copii pe hol, ca altfel ma alegeam cu rasete, o gramada...