| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Intelege cineva ce scrie tipu asta?
Dude, asta nu'i cul! http://www.tpu.ro/utilizator/boci/intrebari/

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Trolling its an art...
a weird and stupid one...

| Musique a răspuns:

Oare la ce scoala a invatat sa scrie? raised eyebrows
*daca a facut una* straight face

| Fragile a răspuns:

DăFundeLaGreu,eşti incredibil de prost.happy

| LastChance a răspuns:

Eu cred că ăsta e fratele lui LadyJ. Tare poza are la avatar.
:-&

| PastilăBă a răspuns:

Măă doare corneea şi creeru!straight face

| Reew a răspuns:

"Iote",I don't understand

| Betty a răspuns:

Ochii meeei crying crying

| Pumpkin a răspuns:

Hei! Asta-i celalalt cont al meu.

| ProjectJackpot a răspuns:

Subtil,foarte subtil.(ironic) ba, dar mai sunt retardati mintali care pun botul(gen @OoMPaLoOmPa sau @AlteţaSaCăţeluşa), asa ca...

| Bixx a răspuns:

Sfanta Macaroana : C3 cul sry3 astaa, iote ca stiu si eu sa scyu asa.

| Pufoshenia a răspuns:

Nu imi merge adresa

| MissLaura a răspuns:

Traznitiar Trompi matzu gros, cei aia? te roooga sa-mi spui; dulce ca o savarina! Hai ca imi place, sa mi se arda sursa daca nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BAAAA stiu si eu sa scriu asa:br3 y0ti @l@y @n@lb3t 5@ mor y00000