| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti (vreau neaparat sa aflu si opinia altora):

Ce parere aveti despre fetele ce exagereaza pe Facebook, pe hi5, pe Twitter si tot neamu' lor cu pozele cu mesaje de dragoste, de "amintiri frumoase", de "prietene pentru totdeauna"?

7 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Pipițe triste băgătoare în seamă, să arate lumii că nu sunt complet singuratice și că scobitul în nas nu este singura lor activitate.

| Cristianne a răspuns:

Oligofrene.

| GhostStar a răspuns:

Scenarii by ghost:
Cand trimite una mass de cersit de pe facebook=cersetoare, du-te si mori
Status de dragoste(dafuq ce am scris) amintiri frumoase(ce's alea?) prietenie pentru totdeauna(prostie)=bag o injuratura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gelos cumva?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Lol! Sincer sa spun, nu-mi plac amintirile, si nu ma cred buricul pamantului daca sunt am prieten pe Cutarescu.

| DWDT a răspuns:

Cersetoare de atentie, coment-uri, laicuri

Răspuns utilizator avertizat