| Ginosaurus a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele mici de inaltime? Sunt mai bune cand vine vorba de sex? Sunt foarte, foarte frumoase dar vreau sa aflu si parerea altora din pura curiozitate.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sexul si experinta la pat nu tine cont de inaltime, culoarea parului, a ochilor ori frumusete, tine de intensitatea trairilor fiecareia si tine de cat de priceput este baiatul, ca sa-i produca orgas me fetei.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine am sa vad pe unu care scrie " nu e adevarat ca fetele cu unghii mai mari sunt bune la pat?". Eu nu stiu de unde le scoateti. Eu unu prefer fetele mai inalte, peste 1.70.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Le prefera pe cele micute, ca sa le poate domina!
O fata de 1.70 il poate intimida... eu stiu bine asta, de multe ori mi s-a spus ca intimidez

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Asta pentru ca ai dat peste niste papa lapte. Ce sa Le faci. Ce sa mai zic de verisoara mea care are 1.80

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu tocmai papa lapte, ca aratau bine si se credeau barbatii fatali, cu o gramada de victime printre colege.
Din pacate pentru ei, le-am cam aratat ca nu pot fii dominata, ba chiar i-am intimidat prin atitudine si cand a mai aparut si sotul... care-i peste 1.90m s-au retras subit, cu coada intre picioare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pentru mine tot niste papa lapte arata daca se lasa intimidati de o femeie.