| Derye a întrebat:

Intrebare pusa din pura curiozitate si pentru amuzament:

Voi cum salutati? De ce?

Ce replici va caracterizeaza?

37 răspunsuri:
| xatsu a răspuns:

Eu zic saru`mana, healeeeeu, servustoc si ceaules baules si ce faci coa`e. Sii la lumea mai invarsta saru`mana sau buna. :]

| Tigrilă a răspuns:

Hmm depinde de situatie : Rade-o ba sau tai-o, dispari te ia si dupa fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaii
"Sa traiti binee"...saau...
"Ce face baietii?"
Si daca's fete:Ce face gagicilee? si.
"Cei aicea ba?!? Bar da negrii?!"

| RoRoxana a răspuns:

Zi din Prima fara sa te balbai!
Ce ma'Ta Faci?
Hi maRshh!
Ciaw Baw!
Baa! Esti nebun? [Cu coLegii...in general cu Baietiilaughing]

Cu Profi, rude, cunostiintse[Buna ziua...Sarut Mana...blah blah]
Sh cu Mamy Ciawhappy

| JustMeBăi a răspuns:

Neatsa!

| Riyukii a răspuns:

Pai.deobicei seara zic :
Neataa lume`
Si dimineata zic: Na`Seara universe!
cateodata saru`mana[chiar si la unii copii].
ehh.astea`s la colegi.

| teo3D a răspuns:

Ceao, hey, buna, neata, servus...la plecare cius ceao "hai noroc si la mai mare"laughing
Ca replici c ma caracterizeaza "sa-mi trag palme" "sa ma pupi in cur" "hai sa nu mai vad" "date draq" si mai multelaughing)

Întrebări recente