| Karolinex3 a întrebat:

Inventati ceva de genu : " Scary Movie ". inventati personaje care au trait experiente paranormale dar si amuzante laughing. Cea mai reusita poveste are funda. happy. Si o voi posta pe un si`te. happy

Răspuns Câştigător
| ReallySomebody a răspuns:

[ iti zic, tot e scriu aici mi s-a intamplat cand aveam vreo 12 ani, acum sunt mult mai mare]. Deci, era o seara cu luna plina, in care un straine, tot batea insistent la usa familiei mele. Batea din ce in ce mai tare:-ss, incat am mers in bucatarie si am luat lingura de lemn ca sa fiu precauta. Batea din ce in ce mai tare si mai tare:-ss. M-am uitat pe vizor dar nu vedeam nimica, ca becu era stans`!straight face Apoi, cu putina frica am deschis! Cand acel om a facut un pas sa intre in casa i-am dat asa de tare cu lingua de lemn in cap, ca a cazut pe spate (lingura fiind una de aia mare cu care se amesteca in bulion), si am aprins lumina! Cand am vazut cine era am ramas uimita...eraa...eraaaaaa:-ssstraight face era chiar mamastraight facerolling on the floor

4 răspunsuri:
| ReallySomebody a răspuns:

Buna, ok sa vedem ce reusesc sa fac!

Pe la apusul soarelui pe la ora 22, :-ss, un strain vine la usa mea batand cu forta. M-am gandit sa ies cu lingura de lemn in mana, caci daca va avea ceva de aface cu mine, sa-i dau cu lingura in cap! Batea din ce in ce mai insistent. Ma uitasem pe vizor dar nu vazui nimica ca becu` era stans`! Batea tot mai tare, tot mai tare.Am zis hai sa deschid sa vad ce se intampla. Cand a intrat in casa, i-am dat cat am putut de tare cu lingura de lemn in cap in cat a cazut pe spate. Am aprins lumina din holul casei.si am vazut ca era...era... chiar mama mea! (asta chiar mi s-a intamplatbig grin)

| bogdang a răspuns:

Erau odată un pirat, o fantomă, un demon si moartea. Și și-au lansat o afacere cu baloane colorate. Și toți au trait fericiți pană la adanci bătrâneți, iar mai apoi moartea a luat tot profitul. happy

| col0rs a răspuns:

Intr-o seara cam ca asta era un om cu un cutit...care...punea unt pe paineee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era odată o fantomă, şi fantoma aia...
era plictisită.