| Emrys0 a întrebat:

Ați trăit experiențe paranormale?
Sunt interesat să aflu ce experiențe paranormale ați trăit.

Mulțumesc frumos!

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, iar dacă ar fi fost, înseamnă că au fost iluzii.
Da, am avut multe deja vu-uri. Dar sunt normale, nu sunt epileptică dacă le am.
Pur și simplu nu cred în ele.

| 000MadMAX000 a răspuns:

Am eu ceva povesti interesante lasa-mi mesaj pe privat cu id-ul tau sa iti povestesc.winking

| mary4048 a răspuns:

Da.dar e prea lunga povestea.e vorba de cel de al-3-lea ochi, care mi s-a deschis accidental.ce am vazut m-a ingrozit si am dus mainile la ochi, dar am continuat sa vad..am cautat semnificatiile mesajului, dar mi-am dat seama de abia dupa ce s-a intamplat in State la 11 septembrie cu turnurile gemene...tot ce mi s-a intamplat fiind in august..in afara de asta le mai am cu biomagnetismul, pot tine obiecte de metal lipite de mine si chiar cu ceva previziuni..de exemplu i-am spus odata fiicei mele sa nu ia pasaportul dupa ea in discoteca ca i-l fura si chiar asa s-a intamplat.ea zice ca sunt cobe.laughing

| Emrys0 explică (pentru mary4048):

Din păcate statutul meu de „junior" nu îmi permite să vă contactez pe privat, motiv pentru care vă voi lăsa aici ID-ul meu de Yahoo! Messenger, în caz că doriți să discutăm despre trăirile paranormale din viața dvs.: siteul.lumeaparanormalului.
Mi-aș dori tare mult să aflu toată povestea, în special cele despre previziuni. happy
Multă sănătate!

| mary4048 a răspuns (pentru Emrys0):

Am dat add pe lista mea.

| GăbițuGabriel a răspuns:

Nu stiu daca un dejavu este o experienta, dar am avut dejavu-uri multe chiar unul am reusit sa il schimb.

| Emrys0 explică (pentru GăbițuGabriel):

Deja-vu-ul este o experiență paranormală și este impresionant faptul că ați reușit să îl schimbați. Nu sunt mulți cei ce pot face asta.
Numai bine!

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru Emrys0):

Da, si eu m-am mirat ca am putut sa mi-l schimb.

| Laurentiu_Cazan_1997 a răspuns:

Si eu de multe am visez noaptea si peste cateva zile mi se intampla ce am visat

| Emrys0 explică (pentru Laurentiu_Cazan_1997):

În acest caz poate fi vorba de un vis premonitoriu. Ai capacitatea de a vedea viitorul, ori o altă forță îți dezvăluie ce urmează să se întâmple.

| ღđяeαм a răspuns:

Deecilaughing.Am visat odata ca dormeam si cand m-am trezit:O...Chiar dormisem, sunt de parere ca e deja-vusmugrolling on the floorwhistling

| Emrys0 explică (pentru ღđяeαм):

Dacă în vis te vedeai cum dormeai, erai cu aceleași haine pe tine, același pat etcetera, poate a fost o proiecție în astral mai degrabă, decât un deja-vu.