| anonim_4396 a întrebat:

Justin bieber e gay sau doar travestit! { cea mai amuzada primeste funda }!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

E si gay si travestit -.-

| AikkoxD a răspuns:

Justin Beaver este un gay travestit. Am mai zis-o si o repet si acum:
-are o voce de mata afoana strangulata abia scapata de la macelarie
-are cap de mop
- par de mop
-fata de cocoasa de dromader
-mutra de hartie igienica...ba nu stai... mutra de tampon folosit rolling on the floor
- astia zic ca ar avea 51 de ani ( vrajeala)
- de acord cu ZePPeLyynAntiCampaniaTPURevine, buna asta cu ciclulaughing
- si ProjectJackpot, rolling on the floor)) mor aici.

In concluzie:
Draga Justin, mori!
Cu drag, StopLookingAtMe.

| HepiBăluuns a răspuns:

Eu zic ca la cum se imbraca e travestit si la cum canta si cum se comporta e gay.il urasc! toate tampitele de la mine din clasa canta melodia aia,, speak in tongues'', de m-am dus pe youtube si i-am dat dislikehappyma simt mai binebig grinlaughing

| AcidCuSange a răspuns:

Justin Bieber e o corcitura intre un tata gay si intre o mama travestita care e de fapt barbat pentru. ca la 14 ani i-a venit ciclul...si ca sa nu se ia lumea de el s-a tragaystit.

| ProjectJackpot a răspuns:

A fost gay cam pana pe la 15 ani, incurcand sanul mamei cu ...altceva...al tatei(lichidul avea aceeasi culoare si, asta l-a derutat).

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Ce aveți cu el?
El doar își face meseria.

| dodo13_3589 a răspuns:

Ala e un tip aiurea de prost gust si mi-e mila de sarantoci si amarasteni ca el asa ca in pis in freza de coc. alar si tt fete is inebunite dupa un lezbi ca nu are puta de baiat rolling on the floor)

| dodo13_3589 a răspuns:

Dragul meu justin prost si tampit is doresc sa fiii jelit la mormant eu o savin sa-ti beu sticla cu vin eu la inmormantare o sa vin cu floricele de alea de popcorn si o sa rad tt timpu pana da pamnant peste

| d3nut7 a răspuns:

Justin Bieber e gay si travestit e pleonasm. Daca spui Justin Bieber spui direct travestit gay

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E lesbianrolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu esti si gay si travestit!

| Yakuza21 a răspuns:

Acum e cu selena gomez, nu cred ca e travestit sau gay