| Mara_4803 a întrebat:

Imi spuneti va rog care e id-ul lui justin bieber? care imi spune primeste

Răspuns Câştigător
| papooshyka a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar Justin Bieber n-are id, vedetele nu au timp sa steie pe net, ca noi :d

12 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Deci jur ca nu mai suport intrebarea asta! x(x(x( Inainte id-ul lu' Hannah Montana, acum Justin Bieber8-|
Justin Bieber e o vedeta, are poate msn, nu yahoo messenger si nu isi face id-ul public, nu e asa de prost.In plus, n-are el timp de stat pe mess. Eventual cauta-l pe facebook sau pe twitter.
http://twitter.com/justinbieber cred ca asta pagina lui pe twitter

| Dorinel a răspuns:

@papooshyka Daca e vedeta asta inseamna ca nu trebuie sa aiba id de mess?

Revenim...

Posibil sa aiba un id de mess... dar numai cei apropiati il au...

| Yarinn a răspuns:

Scuze ca te dezamagesc, dar eu am doar ID-ul Hannei Montana...
Serios, cand veti pricepe ca astia nu au ID si chiar daca ar avea, nu l-ar da fanilor?

Răspuns utilizator avertizat
| claudiea79 a răspuns:

Www.BIEBERFEVER.com
www.justinbiebermusic.com
****************************
Twitter @JustinBieber
InformationGenre:
Pop R&BHometown:
Stratford, ONRecord Label:

| FeTTiza a răspuns:

De unde sa aiba idlaughinglaughinglaughingsi chiar daca ar avea nu lar afla nici maicasalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata fii serioasa nu cred ca tiar da tiae sau noua id lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin_love178 e adevarat daca nu atunci nu mai scriam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin_love178 e adevarat daca nu atunci nu mai scriam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin_love178 e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am id-ul lui justin cine-l vrea sa ma conctateze pe id-ul dragutzadanyela am 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe google da nu stiu cate sunt adevarate