| Vampire_fan a întrebat:

La ce va ganditi in momentul asta?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La mancare. Mi-e lene sa ma duc pana la frigider, asa ca il astept pe el sa vina la minebatting eyelashes

| Silvia a răspuns:

La ţânţari ucigaşi.

| fluturas a răspuns:

La multeebatting eyelashes

| Doddel a răspuns:

La meciu de fotbal pe care o sa-l am maine

| Doddel a răspuns:

La meciu de fotbal pe care o sa-l am maine
tu la ce te gandesti?

| Doddel a răspuns:

Chiar am spus la ce gandesc pentru ce am primit stupid? hal de oameni

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Ruxandra, poza e din Heroes dar actrita din poza joaca si in vampire diaries, intr'adevar.si serialul e superblove struck ti'l recomandtongue si in legatura cu intrebarea.hmthinking nu ma gandeam la nimic anume...ascult o melodie si fredonezbig grin

| Fifylici a răspuns:

La cat de idioata am putut sa fiu, tu?

| Lary a răspuns:

Ma gandesc ce sa raspund la intrebarehee heelaughing

| BuBuLyNa a răspuns:

La ziua de astazi ce am facut si ce voi face maine adica plaja baie somn si mancatlaughing

| ruxandraf a răspuns:

La cum am eu impresia ca poza ta de la avatar e din vampire diaryes... ( ador cartea, dar nu am vazut inca serialele ) happy

| Foxilikkkă a răspuns:

La tine.laughing)
la nimic.

| Lilly_4562 a răspuns:

La teze, mi-e frica