| gabri778 a întrebat:

La ce va ganditi acum? Dau funda pentru cel mai ciudat \ amuzant \ interesant raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc cum ar fi sa ma duc pe alta planeta laughing Serios. As vrea sa vad ce e acolo. Daca exista viata sau nu. Daca sunt chestii ciudate dar interesante acolco. Poate vaci zburatoare laughing (glumeam laughing ) Cam la asta ma gandesc eu acum laughing (Nu sunt nebuna :o laughing )

| Claudiuuu92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu esti nebuna dar cam asta dai de ganditlaughing

| gabri778 explică (pentru Claudiuuu92):

Amelia nu e nebuna vrea doar sa calatoreasca. tongue

| Mey a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu esti nebuna esti speciala si oameni ca tine vor schimba ceva. Oameni care fara sa vrea isi pun intrebari(chiar daca mai ciudate). Si sigur sunt vaci zburatoare.

| gabri778 explică (pentru Mey):

De acord cu tine de ce nu putem sa credem ca exista si vaci zburatoare?

| Mey a răspuns (pentru gabri778):

Poate exista si caine cu 5 picioare care vorbesc rusa si mananca urechi de minotaur

| Zenithf a răspuns (pentru anonim_4396):

I would like to join the space program to. happy

| gabri778 explică (pentru Zenithf):

Avem multi adepti putem face o grupa si plecam in spatiu sa vedem vacile zburatoare. tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru gabri778):

Vaci zburatoareee laughing Ma duc acum la NASA sa imprumut o nava si plecam laughing tongue

| Claudiuuu92 a răspuns (pentru gabri778):

Si crezi ca nu ar avea unde decat pe alta planeta?laughing

22 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

La inghetata care e in congelator, si nu vine la mine singura happy

| Furculingură a răspuns:

Mă gândesc ce să îţi scriu ţie. Încă mă gândesc...

| MaliciousDeath a răspuns:

Ca ar trebui sa ma duc sa fac un dus, dar mi-e prea lene...si totusi trebuie, dar mi-e asa lenee...

| Fridăm a răspuns:

În momentul de faţă, las muzica să gândească pentru mine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă gândesc cum ar fi arătat ţara asta dacă nu veneau comuniştii, şi cum ar fi arătat ţara asta dacă nu era revoluţia din 1989.

| TashaUhm a răspuns:

Ma gandesc. ceea ce e putin ciudat`!laughing
Hmm. ma gandesc la: greieri care canta ''impodobeste mama bradul'' in cel mai sinistru loc de pe lume in care miroase a lumanari parfumate.thinking

| gabri778 explică (pentru TashaUhm):

Hahahahahaha tongue nu stiam ca greierii au gusturi proaste in muzica

| TashaUhm a răspuns (pentru gabri778):

thinking cele mai proaste`!laughing

| SladeWilson a răspuns:

Crocodilul impleteste canabis in vaza.

| Claudiuuu92 a răspuns:

Ma gandesc ce sa'mi fac sa mananc ca mi-e lenelaughing

| Mey a răspuns:

Eu ma gandesc la cum ar fi sa intalnim toti oamenii de pe TPU si cum m-as indragosti de unul si peste 5 ani ne vom casatori si la ninta vor veni toti ceilalti de pe TPU.